Strona główna   O firmie   Rozwiązania IT   Rekrutacja   Kontakt    
Wyszukaj:
Informacja w związku z upadłością LANEX S.A.

Firma BITSTREAM - jeden z największych polskich producentów urządzeń do teletransmisji danych dla sektora telekomunikacyjnego, energetycznego, automatyki przemysłowej informuje, że z dniem 29.04.2013 Spółka zawarła z Syndykiem Masy Upadłości LANEX S.A. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Lublinie, umowę dzierżawy przedsiębiorstwa wchodzącego w skład masy upadłości .

W trosce o klientów firmy LANEX, firma BITSTREAM podjęła decyzję o kontynuacji produkcji wybranych urządzeń tej marki wraz z usługą serwisu wcześniej zakupionych urządzeń na warunkach komercyjnych. Jednocześnie, mając na uwadze stabilną sytuację strategiczną marki BITSTREAM i profesjonalne zaplecze badawczo rozwojowe firmy, oferujemy odpowiedniki funkcjonalne urządzeń LANEX, jak i całą gamę innych innowacyjnych rozwiązań. Ponadto informujemy, iż na podstawie odrębnych ustaleń możliwa jest modyfikacja oprogramowania urządzeń LANEX, wcześniej zakupionych jak również dostosowanie niektórych oferowanych przez BITSTREAM urządzeń do współpracy z egzystującymi na rynku urządzeniami LANEX.

Zachęcamy do kontaktu z firmą SAWEX, która odpowie na Państwa wszelkie pytania związane z urządzeniami BITSTREAM i LANEX.


Pobierz treść oświadczenia
Strona używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.